Sākums > Aksesuāri > NICOBAND - pašlīmējoša lenta

NICOBAND - pašlīmējoša lenta

NICOBAND - pašlīmējoša hermetizējoša un hidroizolējoša polimērbitumena lenta.

NICOBAND ir pašlīmējoša polimērbitumena lenta, kas lieliski piemērota dažādu plaisu un savienojumu noblīvēšanai. Piemērota jumta piekļāvumu vietu izolēšanai, jumta segumu remontam, lietus ūdens noteku remontam. Virsējais aizsargslānis, kas nodrošina materiāla izturību pret UV starojumu, pieejams dažādos toņos, nodrošinot iespēju piemeklēt vajadzīgo toni ikvienam jumtam.

  • Droša aizsardzība pret UV starojumu
  • Lentas bitumena slānis ir aizsargāts pret UV starojumu, kas ļauj pielietot materiālu virsmām, kas pakļautas atmosfēras iedarbībai.
  • Viegli ieklājama un ilgmūžīga
  • Lentas montāžai nav nepieciešamas īpašas iemaņas vai speciāli instrumenti. Īpašais polimērbitumena saistvielu sastāvs nodrošina blīvējuma ūdensnecaurlaidību 10 gadu garumā.
  • Laba liptspēja
  • Pašlīmējošais slānis nodrošina salipšanu ar izplatītākajiem celtniecības materiāliem – metāls, cementšķiedras plāksnes, koks, plastikāti, apmetums, betons, stikls u.c.

NICOBAND  galvenās pielietojuma jomas:

  • Šuvju izolēšana
  • Lēzenu un slīpu jumta segumu piekļāvuma vietu apstrāde.
  • Lietus ūdens noteku sistēmu (gan metāla, gan plastmasas) remonts.
  • Tvaika izolācijas plēvju hermetizēšana.

Uzklāšana

Pamatnei jābūt, līdzenai, sausai un tīrai. Nogriezt lentu vajadzīgajā garumā, noņem aizsargplēvi, novietot lentu paredzētajā vietā un stingri piespiest. Ja temperatūra ir zemāka par +5ºC, materiāls ir jāiztur istabas temperatūrā vismaz 12 stundas. Nav ieteicams pielietot lentu uz virsmām, kas sakarst vairāk kā par +85ºC.

Lentas krāsu gamma

Lentas izmēri

NICOBAND DUO – divpusēja pašlīmējoša polimērbitumena lenta virsmu hermetizācijai un salīmēšanai. Tās īpašais modificētā polimērbitumena slānis abpusēji pārklāts ar viegli noņemamām silikonizētām aizsargplēvēm, kas ļauj veikt hidroizolēšanu ātri un precīzi, bez papildu instrumentiem un praktiski bez iepriekšējas sagatavotības. Lente nodrošina stingru pielipšanu dažādām virsmām: metāls, šīferis, koks, plastmasa, apmetums, stikls u. c., kas ļauj savienot un blīvēt dažādu materiālu elementus.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.