Sākums > Celtniecības plēves > Hidroizolācijas plēves

Hidroizolācijas plēves

Hidroizolācijas plēves izmanto jumtu konstrukcijās, lai pasargātu būvi no mitruma – lietus, sniega, ūdens u.c. Vienkāršās hidroizolācijas plēves ir armētas polietilēna plēves, kuras ieklāj nesiltinātos jumtos, labi vēdināmos bēniņos un šķūņos. Antikondensāta plēves tiek izmantotas jumtos, kuru iekšpusē ir lielāks siltums nekā ārpusē. Īpaši ieteicamas zem metāla jumtiem, kur veidojas daudz kondensāta.

MLA 135

1,5 x 50m, 135 g/m2, balta

Šo plēvi īpaši ieteicams lietot jumta seguma konstrukcijās ar skārda pārsegumu (liela dienas un nakts temperatūru atšķirība - pastāv liels ūdens tvaika kondensāta veidošanās risks).

ISOCON

1,5 x 50m, 100 g/m2 , balta

Plēve paredzēta slīpajiem ventilējamiem jumtiem, tieši zem juma seguma, jumta izolācijas nodrošināšanai.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.