Sākums > Bezazbesta loksnes FIBRODAH > Montāžas instrukcija

Montāžas instrukcija

UZMANĪBU!
Īpaša vērība jāpievērš krāsoto lokšņu glabāšanas noteikumiem paletēs.
Nav pieļaujama ūdens iekļuve paletes iekšpusē.
Ja ūdens tomēr ir iekļuvis paletē, loksnes jānožāvē un jāsaliek paletē pārklājot katru loksni ar sausu plēvi.

Bezazbesta viļņoto lokšņu jumta seguma montāža notiek saskaņā ar jumta darba projektu un darbu izpildes projektu (tehnoloģiskā karte).
   Darbu sākuma posms: viļņoto lokšņu pieņemšana, bojāto lokšņu izbrāķēšana, materiālu glabāšanas organizācija atbilstoši ražotāja prasībām.

Bezazbesta viļņoto lokšņu jumtu segumu montē uz 60x60mm koka latām , jumta slīpums ne mazāks par 20%.  Attālums starp spārēm 750 mm,  latojums  500-750 mm.
   Karnīzes daļā izveido pilnu dēļu klāju ne mazāku kā 500 mm; pamatne sateknei  no diviem dēļiem 60x250 mm, novietotas leņķī; pamatne korei  - 60x120 mm brusa un 60x150 mm kores dēlis, novietots uz spārēm cieši klāt pie kores brusas.

Loksnes novieto horizontālās rindās no apakšas uz augšu (no karnīzes uz kori) šķērsvirziena pārlaidumā, uz vilņa, kuru pilnībā pārsedz.
   Katra nākamā (augšējā) rinda tiek novietota uz iepriekšējās (apakšējās) rindas ar pārlaidumu 200 mm atkarībā no jumta slīpuma. Pirms nākošās rindas ieklāšanas ar krītu atzīmē kontrollīniju, kura fiksē pārlaiduma izmēru. Loksnes apakšējās malas novirze no kontrollīnijas nedrīkst pārsniegt ± 4 mm.

Lokšņu montāžas procesā uz jumta kategoriski aizliegts lauzt lokšņu stūrus un caursist loksnes ar stiprinājumiem. Šīs operācijas jāveic ar mehāniskām darbībām: stūri jāapgriež un jāizurbj caurumi.
Darbā ar krāsotām loksnēmuar sausu lupatu uzreiz jānoslauka urbšanas un stūru apgriešanas procesā radušies putekļi. Griezuma vietas ieteicams nogruntēt.
Krāsotājām loksnēm pēc stūru apgriešanas virspuse no cementa putekļiem jāattīra ar vāju etiķa šķīdumu.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts