Sākums > Mastikas > Bitumena mastika № 22 VIŠERA

Bitumena mastika № 22 VIŠERA

Mastika „VIŠERA” ir paredzēta ruļļveida bitumena un polimēra – bitumena jumta seguma un hidroizolācijas materiālu (bez plēves) pielīmēšanai pie betona, metāla, cementa-smilšu un citām virsmām. „Bez uguns” uzklāšanas metodes izmantošana ļauj apvienot ruļļmateriālu jumta seguma un monolīta mastikas jumta seguma priekšrocības. Ruļļmateriāli ļauj iegūt jumta segumu ar augstiem fizikāli tehniskiem raksturojumiem, bet mastikas segums veido monolītu bezšuvju jumta segumu, līdz ar to tiek garantēta aizsardzība pret iespējamām sūcēm. Materiālu, ko uzklāj uz mastikas, nav iespējams „pārdedzināt”, tātad hidroizolācijas segums saglabās savas fizikāli tehniskās īpašības un garantēto biezumu.

Lietošanas instrukcija

Pamatnes un pielīmējamā materiāla virsmas jānotīra no putekļiem, eļļas, apledojuma un citiem netīrumiem. Nav pieļaujama mastikas uzklāšana uz mitras virsmas! Uzklājot mastiku uz porainas virsmas (betona, cementa-smilšu u.c.), to iepriekš nepieciešams gruntēt ar bitumena grunti. Jāsagaida līdz grunts ir pilnībā nožuvusi.

Pirms lietošanas mastiku nepieciešams rūpīgi samaisīt!

Mastiku uz pamatnes izlīdzināt ar robainu špakteli vai ar speciālu lāpstiņu līdz kārtas biezumam 0,5 – 1 mm. Uz pielīmējamo materiālu mastiku neuzklāt. Mastiku ir jāuzklāj tieši pirms ruļļa pielīmēšanas. Uzklāt ruļļmateriālu piespiežot to ar suku tā, lai izvairītos no kroku un burbuļu veidošanās. Pilnībā pielīmētu rulli papildus izveltnēt ar smagu salikuma veltni. Materiāla pārlaidumus izveltnēt, kamēr no šuvēm parādās mastika.

Ekspluatācijas temperatūru diapazons no -5°C līdz +40°C. Pie zemām temperatūrām mastiku pirms lietošanas ieteicams izturēt istabas temperatūra vismaz diennakti.

Patēriņš:

0,8 – 1,8 kg uz 1 m² atkarībā no pamatnes veida.

Palielināts mastikas patēriņš neuzlabo pielīmēšanu!

Uzglabāšana

Glabāt sausā, no gaismas aizsargātā vietā pie temperatūras no -20°C līdz +35°C.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.